مجموعه "Hi Candy" به عنوان اولین و تنها تولید کننده انحصاری آبنبات‌های Handmade سفارشی تصویردار  فعالیت خود را از سال 1395 در این عرصه آغاز نموده است. بیش از سه سال تحقيق و بررسي در زمينه توليد آبنبات ‌و استفاده از بهترين ايده‌ها، مفاهيم و تكنيك‌هاي خاص از سر تا سر دنيا در اين زمينه، این مجموعه بعنوان تنها توليد كننده در ايران ايجاد  شده است تا شما يكي از خاص ترين هدايا و ابزارهاي تبليغاتي را به خاص‌ترين افراد تقديم كنيد.

استفاده از دستورالعل‌هاي بي‌نظير و روش‌هاي فوق‌العاده توليد آبنبات و آميختن آنها با دنياي مدرن امروزي باعث شده است خلاقيت و نوآوري قسمت بسيار مهمي در مجموعه ما به حساب آيد. تجارت ما تنها درست كردن يك آبنبات خوشمزه براي مشتري نيست، بلكه يك هنر است كه در آن عشق و علاقه در هزاران آبنبات كوچك موج مي‌زند.
هنرمندان ماهر اين مجموعه با گذراندن دوره‌هاي آموزشي ويژه و با تجربه ارزشمندشان در زمينه توليد آبنبات، ايده‌ها و علايق شما را به اجرا در مي‌آورند. در كنار استفاده از رنگ‌ها و طعم‌دهنده‌هاي خوراكي متنوع ، تصاوير، لوگوها، نام‌ها و هر آنچه را كه شما تصور مي‌كنيد و در ذهن دارید، برايتان آبنباتي خواهيم كرد.