در تولید آبنبات‌ها از چه ترکیباتی استفاده شده است؟
برای تولید آبنبات‌ها از آب، شکر، گلوکز، رنگ‌های طبیعی، طعم دهنده‌های خوراکی و کاغذ خوراکی استفاده شده است. محصولات این شرکت دارای هیچ گونه مواد نگهدارنده نمی‌باشند.


آیا محصولات تولیدی دارای سیب سلامت سازمان غذا و دارو می‌باشد؟
بله، کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای شماره پروانه بهداشتی ساخت کارگاهی از سازمان غذا و دارو به شماره 1-1121/34 می‌باشد.


آیا آبنبات‌ها دارای تاریخ مصرف هستند؟
بله، طبیعت شکر بگونه‌ای است که به کریستالی شدن تمایل دارد. بعد از حدود شش ماه آبنبات‌ها تمایل به کریستالیزه شدن دارند و رنگ و بافت آبنبات‌ها دچار تغییر می‌گردد. ولی شما می‌توانید آنها را مصرف کنید، اگرچه شاید زیبایی روز اول را نداشته باشند. البته، آبنبات‌های سفارشی بر اساس درخواست مشتري توليد مي شوند و تاریخ توليد آبنبات‌ها به روز می‌باشد.


چه نكاتي براي نگهداري آبنبات‌ها حايز اهميت مي باشد؟
آبنبات‌ها به رطوبت و گرما بسیار حساس می‌باشد. بهتر است برای ماندگاری بیشتر در جای خشک و خنک به دور از محیط های مرطوب و نور مستقیم آفتاب نگهداری شود. در صورت جذب رطوبت و گرما، بخش شفاف ابنبات کدر شده ولی در ماهیت آن تغییری ایجاد نمی‌گردد و قابل استفاده می‌باشد و در صورت مصرف به شفافیت اولیه باز می‌گردد.


اندازه آبنبات‌ها چه ميزان است؟
در محصول آبنبات چوبی لالی پاپ، قطر آبنبات 5 سانتی متر و ارتفاع 15.5 سانتی متر می‌باشد و در محصول آبنبات چوبی سه بعدی، قطر آبنبات 3.5 سانتی متر و ارتفاع آن 13 سانتی متر است.

چگونه می توانم آبنبات خود را سفارش دهم؟
شما می‌توانید هم بصورت آنلاین در سایت ما  در بخش "سفارش" و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از طریق شماره‌های 26640513و 26640543 سفارش خورا ثبت نمایید.

پس از ثبت سفارش بصورت آنلاین چه اتفاقی می افتد؟
پس از بررسی سفارش شما، کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت آینده جهت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت و سپس پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد. جهت شروع فرآیند تولید، لازم است ۴۰ درصد مبلغ فاکتور به حساب‌ ما پرداخت شود و الباقی هزینه در زمان تحویل دریافت می‌گردد.

آیا آبنبات‌های سفارشی به تمام نقاط ایران ارسال می شود؟
بله،  سفارشات تهران با اسنپ پيك و یا الو پیک و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز ارسال مي‌گردد.