سوالات متداول

خانه > سوالات متداول

اطلاعات آبنبات

برای تولید آبنبات‌ها از آب، شکر، گلوکز، رنگ‌های طبیعی، طعم دهنده‌های خوراکی و ورق نشاسته خوراکی استفاده شده است. محصولات این شرکت دارای هیچ گونه مواد نگهدارنده نمی‌باشند.

بله، کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای شماره پروانه بهداشتی ساخت کارگاهی از سازمان غذا و دارو به شماره 1-1121/34 می‌باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

بله، طبیعت شکر بگونه‌ای است که به کریستالی شدن تمایل دارد. بعد از حدود یکسال ماه آبنبات‌ها تمایل به کریستالیزه شدن دارند و رنگ و بافت آبنبات‌ها دچار تغییر می‌گردد. ولی شما می‌توانید آنها را مصرف کنید، اگرچه شاید زیبایی روز اول را نداشته باشند. البته، آبنبات‌های سفارشی بر اساس درخواست مشتري توليد مي شوند و تاریخ توليد آبنبات‌ها به روز می‌باشد.

آبنبات‌ها به رطوبت و گرما بسیار حساس می‌باشد. بهتر است برای ماندگاری بیشتر در جای خشک و خنک به دور از محیط های مرطوب و نور مستقیم آفتاب نگهداری شود. در صورت جذب رطوبت و گرما، بخش شفاف ابنبات کدر شده ولی در ماهیت آن تغییری ایجاد نمی‌گردد و قابل استفاده می‌باشد و در صورت مصرف به شفافیت اولیه باز می‌گردد.

نحوه سفارش

شما می‌توانید هم بصورت آنلاین در سایت ما  در بخش “سفارش” و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از طریق شماره‌های 26640513و 26640543 سفارش خورا ثبت نمایید.

پس از بررسی سفارش شما، کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت آینده جهت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت و سپس پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد. جهت شروع فرآیند تولید، لازم است 50 درصد مبلغ فاکتور به حساب‌ ما پرداخت شود و الباقی هزینه در زمان تحویل دریافت می‌گردد.

بله،  سفارشات تهران با اسنپ پيك و یا الو پیک و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز ارسال مي‌گردد.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

اگر جواب سوالات شما در بالا نبود لطفا سوال خود را برای ما بنویسید در اسرع وقت باسخگو خواهیم بود.