درباره ما

مجموعه ما، تولید کننده آبنبات هایی است که با استفاده از ترکیب تکنیک های سنتی و بازار مدرن امروزی تولید می شود. ما در سال 1393 فعالیت خود رو با گذراندان دوره هایی در این زمینه از کشور استرالیا آغاز کردیم و تحقیقات گسترده در زمینه بازار مدرن آبنبات های چوبی باعث گردید اولین محصولات خود را در سال 1395 به بازار ایران عرضه کنیم. در این راستا اولین کارگاه سنتی هستیم که از معاونت غذا و دارو، گواهی سیب سلامت را گرفته ایم و پس از آن طرح صنعتی آبنبات های تصویردار را از طریق ثبت اسناد و املاک کشور به مدت 15 سال در ایران ثبت کرده و تنها تولید کننده انحصاری آبنبات های تصویردار در داخل ایران هستیم.

hi-candy-abut
baner-order

آبنباتت رو  با تصویر خودت بساز.

در کنار تولید آبنبات های متنوع برای بازار خرده فروشی، ما میتوانیم ایده ها، افکار، نگرش واحساسات شما را با آبنبات هایمان ترکیب کنیم تا شما يكي از خاص ترين هدايا و ابزارهاي تبليغاتي را به خاص‌ترين افراد تقديم كنيد و آبنبات سفارشی خودتان را داشته باشد.
هنرمندان ماهر اين مجموعه با گذراندن دوره‌هاي آموزشي ويژه و با تجربه ارزشمندشان در زمينه توليد آبنبات، در كنار استفاده از رنگ‌ها و طعم‌دهنده‌هاي خوراكي متنوع ، تصاوير، لوگوها، نام‌ها و هر آنچه را كه شما تصور مي‌كنيد و در ذهن دارید، برايتان سفارشی سازی خواهند کرد.
استفاده از دستورالعل‌هاي بي‌نظير و روش‌هاي فوق‌العاده توليد آبنبات و آميختن آنها با دنياي مدرن امروزي باعث شده است خلاقيت و نوآوري قسمت بسيار مهمي در مجموعه ما به حساب آيد. تجارت ما تنها درست كردن يك آبنبات خوشمزه براي مشتري نيست، بلكه يك هنر است كه در آن عشق و علاقه در هزاران آبنبات چوبی كوچك و بزرگ موج مي‌زند.