درباره ما

مجموعه ما، تولید کننده آبنبات هایی است که با استفاده از ترکیب تکنیک های سنتی و بازار مدرن امروزی تولید می شود. ما در سال 1393 فعالیت خود رو با گذراندان دوره هایی در این زمینه از کشور استرالیا آغاز کردیم و تحقیقات گسترده در زمینه بازار مدرن آبنبات های چوبی باعث گردید اولین محصولات خود را در سال 1395 به بازار ایران عرضه کنیم. در این راستا اولین کارگاه سنتی هستیم که از معاونت غذا و دارو، گواهی سیب سلامت را گرفته ایم و پس از آن طرح صنعتی آبنبات های تصویردار را از طریق ثبت اسناد و املاک کشور به مدت 15 سال در ایران ثبت کرده و تنها تولید کننده انحصاری آبنبات های تصویردار در داخل ایران هستیم.

hi-candy-abut

مزایای آبنابات های کندی

baner-order

با خلاقیت های کندی سفارشی بسازید ..!

در کنار تولید آبنبات های متنوع برای بازار خرده فروشی، ما میتوانیم ایده ها، افکار، نگرش واحساسات شما را با آبنبات هایمان ترکیب کنیم تا شما يكي از خاص ترين هدايا و ابزارهاي تبليغاتي را به خاص‌ترين افراد تقديم كنيد و آبنبات سفارشی خودتان را داشته باشد.
هنرمندان ماهر اين مجموعه با گذراندن دوره‌هاي آموزشي ويژه و با تجربه ارزشمندشان در زمينه توليد آبنبات، در كنار استفاده از رنگ‌ها و طعم‌دهنده‌هاي خوراكي متنوع ، تصاوير، لوگوها، نام‌ها و هر آنچه را كه شما تصور مي‌كنيد و در ذهن دارید، برايتان سفارشی سازی خواهند کرد.
استفاده از دستورالعل‌هاي بي‌نظير و روش‌هاي فوق‌العاده توليد آبنبات و آميختن آنها با دنياي مدرن امروزي باعث شده است خلاقيت و نوآوري قسمت بسيار مهمي در مجموعه ما به حساب آيد. تجارت ما تنها درست كردن يك آبنبات خوشمزه براي مشتري نيست، بلكه يك هنر است كه در آن عشق و علاقه در هزاران آبنبات چوبی كوچك و بزرگ موج مي‌زند.

پرسش های متداول سرویس های های کندی پلاس

نحوه سفارش

شما می‌توانید هم بصورت آنلاین در سایت ما  در بخش “سفارش” و یا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما از طریق شماره‌های 26640513و 26640543 سفارش خورا ثبت نمایید.

پس از بررسی سفارش شما، کارشناسان ما ظرف ۲۴ ساعت آینده جهت تایید سفارش با شما تماس خواهند گرفت و سپس پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد. جهت شروع فرآیند تولید، لازم است 50 درصد مبلغ فاکتور به حساب‌ ما پرداخت شود و الباقی هزینه در زمان تحویل دریافت می‌گردد.

بله،  سفارشات تهران با اسنپ پيك و یا الو پیک و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز ارسال مي‌گردد.

اطلاعات آبنبات

برای تولید آبنبات‌ها از آب، شکر، گلوکز، رنگ‌های طبیعی، طعم دهنده‌های خوراکی و ورق نشاسته خوراکی استفاده شده است. محصولات این شرکت دارای هیچ گونه مواد نگهدارنده نمی‌باشند.

بله، کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای شماره پروانه بهداشتی ساخت کارگاهی از سازمان غذا و دارو به شماره 1-1121/34 می‌باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

بله، طبیعت شکر بگونه‌ای است که به کریستالی شدن تمایل دارد. بعد از حدود یکسال ماه آبنبات‌ها تمایل به کریستالیزه شدن دارند و رنگ و بافت آبنبات‌ها دچار تغییر می‌گردد. ولی شما می‌توانید آنها را مصرف کنید، اگرچه شاید زیبایی روز اول را نداشته باشند. البته، آبنبات‌های سفارشی بر اساس درخواست مشتري توليد مي شوند و تاریخ توليد آبنبات‌ها به روز می‌باشد.

آبنبات‌ها به رطوبت و گرما بسیار حساس می‌باشد. بهتر است برای ماندگاری بیشتر در جای خشک و خنک به دور از محیط های مرطوب و نور مستقیم آفتاب نگهداری شود. در صورت جذب رطوبت و گرما، بخش شفاف ابنبات کدر شده ولی در ماهیت آن تغییری ایجاد نمی‌گردد و قابل استفاده می‌باشد و در صورت مصرف به شفافیت اولیه باز می‌گردد.